Centrum Medyczne SALVE – największa łódzka sieć przychodni – poszukuje osoby z doświadczeniem w zarządzaniu placówką z branży Beauty. Zatrudnimy:

Koordynatora Strefy Beauty

Miejsce pracy: Łódź Retkinia

OPIS STANOWISKA:
Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację wysokiego standardu jakości obsługi Klienta (zarówno telefonicznej jak i bezpośredniej);
  • tworzenie harmonogramów i grafików pracy;
  • planowanie zamówień;
  • kontrolę i optymalizację kosztów w zakresie rentowności kliniki;
  • nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług;
  • realizację akcji sprzedażowych, promocji, programów lojalnościowych oraz innych działań proklienckich;
  • optymalizacja wykorzystania zasobów sprzętowych;
  • bieżąca współpraca i raportowanie do Kierownika Placówki;
  • osiąganie celów sprzedażowych i jakościowych;
  • dbanie o wizerunek Kliniki.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży Beauty (warunek konieczny);
  • pogodne usposobienie, wysoka kultura osobista i miła aparycja;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, komunikatywność i otwartość w kontakcie z klientem;
  • dbałość o szczegóły i prezentowanie wysokich standardów obsługi klienta;
  • dobra znajomość branży kosmetycznej;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • znajomość języka angielskiego;
  • wielozadaniowość;
  • samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań oraz inicjatywa w proponowaniu usprawnień.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w bardzo nowoczesnej placówce o designerskim wystroju;
  • zniżki pracownicze;
  • szkolenia produktowe;
  • udział w warsztatach;
  • możliwość rozwoju w branży Beauty.

CV prosimy wysyłać na adres:j.szczygiel@salve.pl