Bezpłatne badania słuchu z Salve w Łodzi

08 lipca 2024

Słuch jest niezmiernie ważnym narządem zmysłu, pozwalającym na bezproblemowe komunikowanie się z innymi ludźmi, jak również wpływającym na nasze codzienne bezpieczeństwo. Niestety kontrolowanie go często jest bagatelizowane, co może skutkować opóźnieniem wdrożenia skutecznego leczenia w razie takiej potrzeby i wyraźnym pogorszeniem jakości życia człowieka. Jeśli jesteś pacjentem POZ, już teraz możesz skorzystać z bezpłatnego badania słuchu w Salve lub zachęcić do tego swoich bliskich!

 

Bezpłatne badanie słuchu w Salve — dla kogo?

Aby przystąpić do programu bezpłatnego badania słuchu, prowadzonego przez doświadczoną firmę Audika, należy spełnić jedynie 2 warunki:

  • ukończenie wieku 55 lat;
  • brak przeprowadzonych przez firmę Audika badań słuchu w ciągu ostatnich 5 lat.

 

Na badanie może zapisać się każda osoba kwalifikująca się do programu na podstawie powyższych warunków, szczególnie jednak zachęca się pacjentów, którzy zaobserwowali u siebie pogorszenie słuchu, często proszą o powtórzenie wypowiedzi podczas rozmowy z innymi lub mocno podgłaszają radio czy telewizor podczas korzystania z tych sprzętów, na co niekiedy mogą skarżyć się inni domownicy. To sygnały alarmowe, które zawsze warto sprawdzić.

 

Bezpłatne badanie słuchu w Salve — jak skorzystać z programu?

Przystąpienie do bezpłatnego badania słuchu w Salve jest niezwykle proste. Odbywa się w kilku krokach:

  1. złóż w Rejestracji deklarację uczestnictwa w programie badania słuchu;
  2. zapisz się na badanie słuchu pod numerem telefonu: 814 714 004
  3. wykonaj badanie;
  4. skonsultuj wynik badania z lekarzem POZ, jeśli zajdzie taka konieczność.

 

Udział w programie jest wygodny, komfortowy i bezproblemowy także w przypadku starszych osób. Personel medyczny chętnie służy pomocą na każdym etapie badania. Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich już dziś.