Przychodnia Salve Gojawiczyńskiej

Rejestracja w przychodni Salve na ul. Gojawiczyńskiej

Zapisy na wizyty POZ, konsultacje specjalistyczne i badania przyjmujemy:

 

Godziny pracy Przychodni Salve na ul. Gojawiczyńskiej

pon - pt: 7:00 - 20:00

sob: 8:00 - 14:00

Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Gojawiczyńskiej

Przychodnia Łódź Dąbrowa: Salve ul. Gojawiczyńskiej 1/3

Placówka rozpoczęła swoją działalność w 2022 roku. Współpracujemy z 60 lekarzami i świadczymy usługi w zakresie m.in. ginekologii, okulistyki, kardiologii, ortopedii, chirurgii, dermatologii, psychiatrii, interny. Salve na Dąbrowie to także podstawowa i rozszerzona diagnostyka.

 

Przychodnia Salve Gojawiczyńskiej oferuje:

Badania dla osób zatrudnionych

Poradnia Medycyny Pracy przy ul. Gojawiczyńskiej świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań wstępnych, okresowych i kontrolnych dla osób zatrudnionych, a także kierowców i uczniów szkół. Wszystkie niezbędne konsultacje i testy wykonywane są jednego dnia.

 

Małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne

Wykonujemy zabiegi w zakresie chirurgii, ginekologii i proktologii. Świadczymy je ambulatoryjnie – bez konieczności hospitalizacji. Nasi specjaliści korzystają z małoinwazyjnych metod, które są obarczone niskim ryzykiem powikłań.

 

Program prenatalny w Łodzi

Realizujemy bezpłatny program badań prenatalnych dla kobiet znajdujących się w grupie ryzyka. Testy przeprowadzane są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

 

Przychodnia Salve przy ul. Gojawiczyńskiej – jak dojechać?

Dojazd komunikacją miejską – autobusem linii 69B, 72A, 75A. Pod budynkiem, w którym mieści się przychodnia, znajduje się duży parking dla samochodów osobowych.

Sprawdź jak dojechać: Salve Przychodnia na ul. Gojawiczyńskiej.

Poczekalnia w przychodni Salve na ulicy Gojawiczyńskiej Poczekalnia w przychodni Salve na ulicy Gojawiczyńskiej Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Gojawiczyńskiej Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Gojawiczyńskiej Strefa ciszy w przychodni Salve na ulicy Gojawiczyńskiej Wnętrze przychodni Salve na ulicy Gojawiczyńskiej Wnętrze przychodni Salve na ulicy Gojawiczyńskiej Przychodnia Salve na ulicy Gojawiczyńskiej od zewnątrz

Najczęściej wyszukiwane specjalizacje

W poradniach Salve przyjmuje ponad 400 lekarzy wszystkich specjalności, większość z drugim stopniem specjalizacji, wieloletnią praktyką kliniczną, niejednokrotnie mający doświadczenie w pracy poza granicami kraju.

Typ wizyty

Pozostałe specjalizacje