Twój pobyt w szpitalu

Rejestracja wizyty w Szpitalu Salve w Łodzi

1. W celu sprawdzenia, czy Szpital Salve wykonuje dany typ operacji lub zabiegu, zadzwoń pod nr tel.:

 

Położnictwo i ginekologia:

42 254 64 60, 42 254 64 61, 510 110 980.

 

Okulistyka, Laryngologia, Ortopedia:

42 254 64 50, 42 254 64 51, 510 110 970.

 

Neonatologia:

42 254 64 76 - lekarze, 42 254 64 73 - położne i pielęgniarki.

Pobyt-w-szpitalu-Salve.webp [16.94 KB]

2. Po potwierdzeniu umów się na wizytę kwalifikującą do zabiegu pod nr tel.: 42 633 78 01, 42 633 56 61 lub 42 254 64 50 – wizyta jest bezpłatna.

 

3. Na wizytę kwalifikującą zabierz ze sobą dowód osobisty, wcześniejsze wyniki badań oraz, jeśli posiadasz, skierowanie na hospitalizację.

 

4. Podczas wizyty kwalifikacyjnej lekarz omówi stan Twojego zdrowia, poinformuje o metodach leczenia, określi przebieg hospitalizacji oraz zleci wykonanie niezbędnych badań. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie zabiegu/operacji w naszym szpitalu lekarz wyznaczy termin przyjęcia do placówki.


DOTYCZY ZABIEGÓW W SYSTEMIE KOMERCYJNYM (PŁATNYCH):

Jeśli zabieg będzie przeprowadzany w systemie komercyjnym (usługa płatna), podczas wizyty kwalifikacyjnej zostanie podpisana umowa.
Całość wynagrodzenia za zabieg należy przelać na konto bankowe (podane na umowie), najpóźniej 14 dni przed datą planowanego zabiegu. Jako potwierdzenie zapłaty otrzymasz fakturę VAT.

 

5. W wyznaczonym terminie, o określonej godzinie, zgłoś się do rejestracji szpitala / izby przyjęć, budynek A, pierwsze piętro, na czczo (bez picia i jedzenia na 6 godzin przed przyjęciem).

Zabierz ze sobą: piżamę, szlafrok, pantofle, ręcznik, przybory toaletowe, szczegółową informację o lekach przyjmowanych na stałe oraz dokumenty do hospitalizacji:

  • skierowanie do szpitala,
  • dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
  • niezbędne wyniki badań (do każdego zabiegu i operacji): grupa krwi, morfologia, APTT, elektrolity (sód, potas), białko, antygen HBS, przeciwciała HCV,
  • dodatkowe wyniki badań, o ile takie zleci Ci lekarz podczas wizyty kwalifikującej, po uzyskaniu informacji ze skierowania z jaką chorobą lub na jaki zabieg jesteś kierowany.

 

6. Po rejestracji i dopełnieniu niezbędnych formalności pacjent jest kierowany do oddziału.

 

7. Podczas pobytu w oddziale odbywa się spotkanie pacjenta z anestezjologiem – jego celem jest przeprowadzenie krótkiego wywiadu, na podstawie którego lekarz zadecyduje o rodzaju znieczulenia.

 

8. Twój pobyt w szpitalu będzie przebiegał w komfortowych warunkach.

Zaprojektowaliśmy nasz szpital z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie medycznym. Oznacza to nie tylko wysoki standard wykończenia wnętrz, ale również najwyższej jakości sprzęt medyczny służący do zabiegów i ratowania życia oraz wysoko wykwalifikowany, zawsze przyjazny i empatyczny personel medyczny.

 

9. O terminie wyjścia ze szpitala zostaniesz poinformowany przez personel szpitala.

W dniu wypisu otrzymasz kartę informacyjną, recepty oraz zalecenia dotyczące dalszego postępowania.