Przychodnia Armii Krajowej

Umawianie wizyt w Salve przy ul. Armii Krajowej

Zapisy na badania i konsultacje lekarskie przyjmujemy:

 

Godziny pracy Przychodni Salve na ul. Armii Krajowej

pon - pt: 7:00 - 20:00

sob: 8:00 - 14:00

Wygląd przychodni Salve na ulicy Armii Krajowej z zewnątrz

Przychodnia Łódź Retkinia: Salve ul. Armii Krajowej 39

Placówka została otwarta w 2022 roku. Mieści się w nowym, kompleksowym centrum zdrowia. Na Pacjentów czekają 24 przestronne gabinety, dostosowane do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi.

 

POZ i poradnie specjalistyczne dla dorosłych i dzieci na Retkini

Salve Retkinia współpracuje z około 50 lekarzami i oferuje Pacjentom konsultacje w niemal 30 specjalizacjach – m.in. z interny, kardiologii, diabetologii, chirurgii, psychiatrii. Dorośli i dzieci mogą zostać objęci opieką lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). W Salve realizujemy świadczenia komercyjne i bezpłatne w ramach NFZ.

 

Przychodnia Armii Krajowej oferuje:

Centrum rehabilitacyjno-diagnostyczne

W Salve przy ul. Armii Krajowej oferujemy konsultacje ze specjalistami w dziedzinie rehabilitacji. Pacjenci mogą korzystać z zabiegów fizykoterapeutycznych, kinezjoterapeutycznych, masażów oraz innych metod fizjoterapeutycznych, które wspomagają proces powrotu do zdrowia po chorobie, urazie lub operacji.

 

Salve Retkinia – jak dojechać?

Przychodnia jest dobrze skomunikowana z miastem, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony dogodny dojazd komunikacją miejską – autobusem linii 55A, 69A, 69B, 76, 99, Z13 oraz tramwajem linii 10B, 12. Na osoby poruszające się własnym samochodem czeka duży i bezpłatny parking.

Sprawdź jak dojechać: Salve Przychodnia na ul. Armii Krajowej.

Gabinet lekarski w przychodni Salve na ulicy Armii Krajowej Przychodnia Salve na ulicy Armii Krajowej od zewnątrz Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Armii Krajowej Poczekalnia w przychodni Salve na ulicy Armii Krajowej Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Armii Krajowej Wnętrze przychodni Salve na ulicy Armii Krajowej Sala zabiegowa w przychodni Salve na ulicy Armii Krajowej Przychodnia Salve na ulicy Armii Krajowej z lotu ptaka

Najczęściej wyszukiwane specjalizacje

W poradniach Salve przyjmuje ponad 400 lekarzy wszystkich specjalności, większość z drugim stopniem specjalizacji, wieloletnią praktyką kliniczną, niejednokrotnie mający doświadczenie w pracy poza granicami kraju.

Typ wizyty

Pozostałe specjalizacje