Przychodnia Armii Krajowej

Przychodnia Łódź Retkinia: Salve ul. Armii Krajowej 39

Placówka została otwarta w 2022 roku. Mieści się w nowym, kompleksowym centrum zdrowia. Na Pacjentów czekają 24 przestronne gabinety, dostosowane do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi.

 

POZ i poradnie specjalistyczne dla dorosłych i dzieci

Salve Retkinia współpracuje z około 50 lekarzami i oferuje Pacjentom konsultacje w niemal 30 specjalizacjach – m.in. z interny, kardiologii, diabetologii, chirurgii, psychiatrii. Dorośli i dzieci mogą zostać objęci opieką lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). W Salve realizujemy świadczenia komercyjne i bezpłatne w ramach NFZ.

budynek od Wyszynskiego.jpg

Centrum rehabilitacyjno-diagnostyczne

W Salve przy ul. Armii Krajowej oferujemy konsultacje ze specjalistami w dziedzinie rehabilitacji. Pacjenci mogą korzystać z zabiegów fizykoterapeutycznych, kinezjoterapeutycznych, masażów oraz innych metod fizjoterapeutycznych, które wspomagają proces powrotu do zdrowia po chorobie, urazie lub operacji.

 

Salve Retkinia – jak dojechać?

Przychodnia jest dobrze skomunikowana z miastem, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony dogodny dojazd komunikacją miejską – autobusem linii 55A, 69A, 69B, 76, 99, Z13 oraz tramwajem linii 10B, 12. Na osoby poruszające się własnym samochodem czeka duży i bezpłatny parking.

 

Umawianie wizyt w Salve przy ul. Armii Krajowej

Zapisy na badania i konsultacje lekarskie przyjmujemy:

  • osobiście w rejestracji,
  • telefonicznie pod numerem telefonu 42 633 78 01 lub 42 633 56 61,
  • online przez Panel Pacjenta.
salve-armii krajowej_4.png salve-armii krajowej1.png salve-armii krajowej_3.png Salve Armii Krajowej (2).jpg 1668418917282_2.jpg 1668418917252.jpg salve-armiikrajowej_1.png salve-aremii krajowej_6.png

 

Najczęściej wyszukiwane specjalizacje

W poradniach Salve przyjmuje ponad 400 lekarzy wszystkich specjalności, większość z drugim stopniem specjalizacji, wieloletnią praktyką kliniczną, niejednokrotnie mający doświadczenie w pracy poza granicami kraju.

Typ wizyty

Pozostałe specjalizacje