Przychodnia Salve Łagiewnicka

Przychodnia Łódź Bałuty: Salve ul. Łagiewnicka 53

Placówka świadczy usługi medyczne w ramach podstawowej i specjalistycznej opieki – m.in. konsultacje okulistyczne, dermatologiczne, urologiczne, onkologiczne, chirurgiczne, diabetologiczne. Pacjenci mogą umawiać wizyty zarówno komercyjnie, jak i w ramach NFZ.

 

Poradnia POZ Salve dorosłych i dzieci

Pacjenci przychodni Salve Łagiewnicka mogą korzystać z Koordynowanej Opieki POZ. Obejmuje ona profilaktykę, diagnostykę i specjalistyczne leczenie chorób przewlekłych prowadzone przez lekarza rodzinnego. Działania oparte są na Indywidualnym Planie Opieki Medycznej.

IMG_7500.jpg [122.28 KB]

Diagnostyka endoskopowa układu pokarmowego

W przychodni Salve Łagiewnicka funkcjonuje pracownia endoskopowa, w której wykonywane są gastroskopia i kolonoskopia – badania niezbędne w diagnostyce chorób układu pokarmowego. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu.

 

Poradnia medycyny pracy

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie medycyny pracy dla osób zatrudnionych i uczniów. Wszystkie badania okresowe, wstępne i kontrolne oraz konsultacje lekarskie odbywają się jednego dnia i w tym samym miejscu.

 

Przychodnia Salve Łagiewnicka – jak dojechać?

Pacjenci mogą dotrzeć do placówki autobusem linii 65A, 65B, 66, 70 lub tramwajem linii 3. Do dyspozycji osób podróżujących samochodem jest parking bezpośrednio pod budynkiem.

 

Umawianie wizyt w przychodni Salve Łagiewnicka

Zapisy na konsultacje i badania przyjmujemy:

  • osobiście w rejestracji,
  • telefonicznie pod numerem telefonu 42 633 78 01 lub 42 633 56 61,
  • online przez Panel Pacjenta.
przychodnia salve przychodnia salve przychodnia salve przychodnia salve przychodnia salve przychodnia salve przychodnia salve przychodnia salve

 

Najczęściej wyszukiwane specjalizacje

W poradniach Salve przyjmuje ponad 400 lekarzy wszystkich specjalności, większość z drugim stopniem specjalizacji, wieloletnią praktyką kliniczną, niejednokrotnie mający doświadczenie w pracy poza granicami kraju.

Typ wizyty

Pozostałe specjalizacje