Poradnie dla dorosłych

Poradnie Salve to miejsce, w którym dbamy o kompleksową opiekę zdrowotną dla naszych pacjentów, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług medycznych, konsultacji specjalistycznych, a także kompleksową diagnostykę, zarówno obrazową, jak i laboratoryjną.

 

Nowoczesne przychodnie Salve

W naszych nowoczesnych placówkach znajdziesz pełne wyposażenie diagnostyczne, umożliwiające przeprowadzanie różnorodnych badań, takich jak badania holterowskie, RTG, mammografia, Color Doppler, USG, KTG, histeroskopia i wiele innych. Nasze laboratoria przeprowadzają szeroki zakres badań laboratoryjnych, zapewniając rzetelne i precyzyjne wyniki.

 

Doświadczony zespół lekarzy specjalistów

W Salve możesz liczyć na opiekę ponad 300 wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalności, z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz liczne stopnie specjalizacyjne. Dbamy o naszych pacjentów, a nasza oferta medyczna obejmuje różne dziedziny medycyny, co pozwala na kompleksową opiekę zdrowotną.

Naszymi pacjentami są nie tylko osoby indywidualne, ale również pracownicy wielu firm i instytucji, dla których zapewniamy opiekę medyczną. Co roku ponad 300 000 osób korzysta z naszych poradni, konsultacji i usług diagnostycznych.

 

Programy profilaktyczne w Salve

Salve to również partner realizujący programy profilaktyczne, koordynowane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Wydział Zdrowia Publicznego Urzędu Miasta Łodzi. Naszym pacjentom oferujemy możliwość bezpłatnego przeprowadzenia specjalistycznych badań w ramach tych programów, co pomaga w wczesnym wykrywaniu ewentualnych problemów zdrowotnych. Jesteśmy tu, aby dbać o Twoje zdrowie i zapewnić Ci kompleksową opiekę medyczną.

Rejestracja w placówce Salve na ulicy Gojawiczyńskiej
Rejestracja w placówce Salve na ulicy Struga
Gabinet zabiegowy w placówce Salve na ulicy Struga
Rejestracja w placówce Salve na ulicy Struga