O Szpitalu

Dlaczego Szpital Salve w Łodzi?

Odpowiedź jest prosta, bo wyjdzie Ci to na zdrowie!

 

Poprawiamy stan zdrowia naszych Pacjentów, podnosimy jakość ich życia, dbamy o ich komfort i gwarantujemy łatwy dostęp do opieki oraz szybki powrót do pełni sił. Szpital Salve działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczy usługi komercyjne.

 

Poprawiamy stan zdrowia naszych pacjentów, podnosimy jakość ich życia, dbamy o ich komfort i gwarantujemy łatwy dostęp do opieki oraz szybki powrót do pełni sił.

 

 

Sala zabiegowa w szpitalu Salve

W Szpitalu Salve do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie

Proponowana przez nas metoda leczenia jest indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego Pacjenta. Wysoki standard opieki oraz kompleksowe podejście do procesu leczenia to nasz największy atut, na tle większości klinik, szpitali i centrów medycznych.
W naszej placówce Pacjenci otrzymują pełną i zrozumiałą informację o stanie swojego zdrowia oraz sugerowanych sposobach kuracji. Nasz Pacjent współdecyduje o metodzie leczenia.

 

Bezpieczeństwo w naszym Szpitalu

  • Dbamy o bezpieczeństwo Pacjenta na każdym etapie leczenia;
  • Sprzęt medyczny najnowszej generacji, który umożliwia precyzyjną diagnostykę, zminimalizowanie bólu i szybki powrót do zdrowia bez ryzyka powikłań;
  • W pełni wyposażone nowoczesne sale operacyjne;
  • Dbamy o najwyższą sterylność i higienę naszej placówki;
  • Używamy materiałów i narzędzi medycznych najlepszych producentów;
  • Dysponujemy Oddziałem Neonatologicznym i Oddziałem Intensywnej Terapii Noworodka;
  • Bezpieczeństwo Pacjentom w naszym szpitalu zapewnia przede wszystkim wysoko wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek;
  • Nasz personel medyczny zobowiązany jest do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju naukowego.

 

W Salve powszechnie stosowaną praktyką jest stała współpraca specjalistów różnych dziedzin. Regularne konsultacje naszego zespołu mają na celu dobór najlepszego sposobu leczenia, co przekłada się bezpośrednio na zapewnianie naszym Pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Komfort pobytu w naszym Szpitalu

Zapewniamy komfortowe warunki pobytu w trakcie całego procesu leczenia. Do Waszej dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone sale jedno- i dwuosobowe, z łazienkami, klimatyzacją, telewizorami LCD i Internetem. Szeroki terminarz odwiedzin (w godzinach 10.00-22.00), umożliwia całodniowy kontakt Pacjenta z bliskimi. Z dużą skrupulatnością przygotowujemy posiłki. Proponujemy kartę zdrowych dań dopasowanych do potrzeb i preferencji Pacjenta oraz zgodną z zaleceniami lekarza.

Oddziały Szpitala Salve