Wsparcie laktacyjne

Karmienie piersią to nie tylko naturalny sposób żywienia, ale także momenty niezwykłej bliskości oraz budowanie silnej więzi.

Choć wydaje się rzeczą naturalną i intuicyjną, to jednak tuż po porodzie czynność ta może sprawiać trudności świeżo upieczonym Mamom.

 

Wsparcie laktacyjne w Szpitalu Salve

W Szpitalu Salve Certyfikowane Doradczynie Laktacyjne pracują z Pacjentkami oferując wsparcie laktacyjne codziennie przez 7 dni w tygodniu. Oferują wsparcie emocjonalne i wiedzę w zakresie prawidłowego przystawiania dziecka do piersi, co robić w przypadku zastoju pokarmu, bolesności brodawek, niedoboru pokarmu, czy stanów zapalnych piersi.

 

Położne oferujące wsparcie laktacyjne

Irena Staśkiewicz - wsparcie laktacyjne - Salve

Irena Staśkiewicz

Położna i doradca laktacyjny w Szpitalu Salve z 32-letnim stażem pracy. W 2010 roku uzyskała tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego (CDL), a w 2012 Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC).

Renata Stefańska - wsparcie laktacyjne - Salve

Renata Stefańska

Położna i doradca laktacyjny w Szpitalu Salve, współprowadząca cykl edukacji przedporodowej w Szkole Rodzenia Salve. W zawodzie pracuje od ponad 17 lat. Posiada tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego i kompetencje położnej środowiskowo/rodzinnej.