Przychodnia Salve Pomorska

Przychodnia Łódź Bałuty: Salve ul. Pomorska 75

Gabinety lekarskie i pracownie medyczne mieszczą się w zabytkowym budynku po tkalni szedowej Fabryki Wyrobów Włókienniczych Jakuba Lando. Placówka rozpoczęła działalność w 2020 roku.

 

Przychodnia Salve na Pomorskiej to:

  • około 80 lekarzy i 50 specjalizacji,
  • podstawowa i rozszerzona diagnostyka w ramach NFZ i komercyjnie z krótkim czasem oczekiwania na termin badania,
  • medycyna pracy,
  • poradnia akupunktury,
  • fizjoterapia uroginekologiczna.

Przychodnia_pomorska_5.jpg [197.30 KB]

Opieka medyczna 7 dni w tygodniu

Przychodnia świadczy usługi internistyczne i pediatryczne przez 7 dni w tygodniu. W weekendy do dyspozycji Pacjentów jest również laboratorium medyczne.

 

Opieka w ramach NFZ

W Salve przy ul. Pomorskiej udzielamy świadczenia medyczne w ramach NFZ w poradni okulistycznej, neurologicznej, dermatologicznej, preluksacyjnej i koordynowanej opieki POZ. Prowadzimy bezpłatne programy profilaktyczne.

 

Poradnie specjalistyczne i badania dla dzieci

Najmłodsi Pacjenci mogą zostać objęci opieką m.in. poradni neonatologicznej, ginekologicznej, dermatologicznej, kardiologicznej, alergologicznej. Oferujemy konsultacje z logopedą, dietetykiem oraz badania diagnostyczne – m.in. USG przezciemiączkowe i radiologię dziecięcą o szerokim zakresie.

 

Dojazd do przychodni Salve na Pomorskiej

Do przychodni Salve można dojechać komunikacją zbiorową – autobus linii 86, 57, 84 oraz tramwaj linii 17. Placówka dysponuje dużym parkingiem dla Pacjentów.

 

Rejestracja do przychodni Salve Pomorska

Umawianie wizyt jest możliwe:

  • osobiście w rejestracji,
  • telefonicznie pod numerem telefonu 42 633 78 01 lub 42 633 56 61,
  • online przez Panel Pacjenta.
IMG_9057.jpg IMG_8961.jpg IMG_8952.jpg IMG_8958.jpg IMG_9309.jpg salve_galeria_przychodniesalve_pomorska2.jpg salve_galeria_przychodniesalve_pomorska1.jpg salve_galeria_przychodniesalve_pomorska.jpg

 

Najczęściej wyszukiwane specjalizacje

W poradniach Salve przyjmuje ponad 400 lekarzy wszystkich specjalności, większość z drugim stopniem specjalizacji, wieloletnią praktyką kliniczną, niejednokrotnie mający doświadczenie w pracy poza granicami kraju.

Typ wizyty

Pozostałe specjalizacje