Poradnia Medycyny Estetycznej

Czym zajmuje się medycyna estetyczna?

Za sprawą medycyny estetycznej można poczuć się młodo i pięknie. Dziedzina ta zajmuje się bowiem korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu. Dzięki niej można przywrócić pożądany owal twarzy, usunąć cienie pod oczami, a także pozbyć się niechcianych zmarszczek. Zabiegi są zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne — zawsze dobierane do indywidualnych potrzeb i możliwości Pacjenta, wykonywane przez doświadczonych lekarzy. W poradni medycyny estetycznej Salve każda osoba otrzyma wielokierunkowe wsparcie oraz fachowe poradnictwo. Bezpieczeństwo i efektywność zastosowanych metod są priorytetem każdego specjalisty.

 

Poradnia medycyny estetycznej — zakres świadczonych usług:

  • korekta owalu twarzy;
  • leczenie nadmiernej potliwości;
  • powiększanie ust;
  • diagnostyka i leczenie fotodynamiczne nowotworów;
  • biostymulacyjne leczenie wielu chorób, w tym stwardnienia rozsianego czy androgenowego wypadania włosów;
  • diagnostyka i leczenie różnych rodzajów łysienia.

 

Kiedy należy zgłosić się do poradni medycyny estetycznej Salve?

Wizyta w poradni medycyny estetycznej Salve będzie wskazana zawsze wtedy, gdy celem Pacjenta jest poprawa estetyki wyglądu twarzy lub innych okolic ciała. Niekiedy nawet drobne zabiegi pozwalają uzyskać oczekiwany efekt, zwiększając pewność siebie Pacjenta i jego samoakceptację, co przekłada się pozytywnie na wszystkie aspekty jego życia prywatnego. Każda osoba chcąca opóźnić lub złagodzić zjawiska związane ze starzeniem się tkanek lub wyrównać asymetrię i niedoskonałości wyglądu powinna udać się na konsultację do specjalistów medycyny estetycznej.

 

Przychodnie medycyny estetycznej w Łodzi

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów stworzyliśmy dla państwa Poradnię Medycyny Estetycznej. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są w trzech Przychodniach Salve: ul. Struga 3 (Śródmieście)ul. Wujaka 5 (Galeria Widzewska) oraz Łagiewnicka 53 (Bałuty). Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów wykonywane zabiegi są w pełni bezpieczne. W naszych gabinetach zastaniecie państwo miłą atmosferę, dyskrecję i profesjonalizm wykonywanych zabiegów, a także częste promocje oraz dogodne terminy wizyt.

Za sprawą medycyny estetycznej poczujecie się młodo i pięknie, to zaś zagwarantuje Wam dobre samopoczucie, równowagę psychiczną i lepszą akceptację społeczną. To jak siebie postrzegamy ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia i pewności siebie.