Kariera

Przyjdź do Salve i rozwijaj się razem z Nami!

 

Od 30 lat, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy organizację, która stale podnosi jakość usług medycznych, by spełnić oczekiwania naszych pacjentów. Nasz sukces to efekt wspólnej pracy naszych pracowników i współpracowników, którzy każdego dnia oddają się swoim obowiązkom. To właśnie oni kształtują wyjątkową kulturę naszej firmy i tworzą przyjazną atmosferę.

 

Jeśli jesteś osobą kreatywną, gotową do wyzwań, z determinacją w dążeniu do celów oraz otwartością na współpracę z zespołem, to masz szansę na rozwijanie swojej kariery zawodowej w Salve.

 

W naszej firmie zapewnimy Ci przyjazne środowisko pracy i zdrową atmosferę, gdzie będziesz mógł/mogła wykonywać swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Dajemy Ci możliwość realizacji własnych pomysłów i inwestujemy w Twój rozwój zawodowy.

 

Jeśli chcesz być częścią organizacji, która dba nie tylko o zdrowie naszych pacjentów, ale również o swoich pracowników, to czekamy na Ciebie! Przyjdź i rozwijaj się razem z Nami w Salve.

 

Dołącz do nas i pomóż nam kontynuować naszą misję doskonalenia opieki zdrowotnej!

Obecnie Salve to siedem przychodni:

Śródmieście – ul. Struga 3
Śródmieście – Pomorska 75,
Widzew – Wujaka 5 (Galeria Widzewska),
Górna – ul. Rzgowska 50a,
Bałuty – ul. Łagiewnicka 53
Dąbrowa- ul. Gojawiczyńskiej 1/3
Retkinia- ul. Armii Krajowej 39

 

Szpital

Bałuty – ul. Szparagowa 10


Nasze placówki są w pełni przystosowane i zawsze gotowe do niesienia pomocy pacjentom, w najszerszym zakresie opieki medycznej.