Przychodnia Salve Struga

Zapisy do przychodni Salve Struga

Pacjenci mogą umówić wizytę:

 

Godziny pracy Przychodni Salve na ul. Struga

pon - pt: 7:00 - 20:00

sob: 8:00 - 14:00

Przychodnia Salve na ulicy Struga z zewnątrz

Przychodnia Łódź Śródmieście: Salve ul. Struga 3

To pierwsza przychodnia Salve – placówka z wieloletnią tradycją, otwarta w 1993 roku. Świadczy kompleksowe usługi m.in. w dziedzinie interny, chirurgii, ginekologii, urologii, ortopedii, medycyny pracy i podstawowej opieki zdrowotnej. Przychodnia w Śródmieściu współpracuje z cenionymi i wybitnymi profesorami. Do ich grona zaliczają się:

 • prof. Janusz Strzelczyk – chirurg,
 • prof. Marcin Sibiński – ortopeda,
 • prof. Urszula Kowalska-Koperek – ginekolog,
 • prof. Waldemar Różański – chirurg i urolog,
 • prof. Tomasz Ochędalski – ginekolog.

 

W Salve Śródmieście zajmujemy się diagnostyką i leczeniem oraz przeprowadzamy małoinwazyjne zabiegi (m.in. plastykę wałów okołopaznokciowych).

 

Przychodnia Salve Struga oferuje:

Opiekę medyczną w ramach NFZ

Nasi Pacjenci mogą korzystać z usług medycznych komercyjnie i w ramach NFZ. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje kardiologiczne, ortopedyczne, okulistyczne, dermatologiczne, ginekologiczne i chirurgiczne.

 

W ramach NFZ przychodnia Salve Struga wykonuje również następujące zabiegi:

 • badania urodynamiczne,
 • biopsję szyjki macicy,
 • biopsję mammotomiczną,
 • biopsję prostaty,
 • laseroterapię zmian siatkówki,
 • laserowe usuwanie zmian skórnych.

 

Program profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy

Od wielu lat przychodnia Salve przy ul. Struga realizuje Program Profilaktyki Raka Piersi w zakresie podstawowym i pogłębionym. Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie leczenia raka piersi. Są to: dr Łukasz Rajcher, dr Maciej Stańczyk i dr Marcin Faflik.

W przychodni Salve Śródmieście realizujemy prowadzimy również inne programy profilaktyczne – m.in. program profilaktyki raka szyjki macicy.

 

Dojazd do przychodni Salve Struga

Do przychodni Salve przy ul. Struga można dojechać komunikacją miejską – autobusem linii 57, 72A, 80A, 80C, 83, 88C i tramwajem linii 6, 11, 2A.

Sprawdź jak dojechać: Salve Przychodnia na ul. Struga.

Gabinet zabiegowy w przychodni Salve na ulicy Struga Gabinet zabiegowy w przychodni Salve na ulicy Struga Poczekalnia w przychodni Salve na ulicy Struga Poczekalnia w przychodni Salve na ulicy Struga Poczekalnia w przychodni Salve na ulicy Struga Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Struga Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Struga Wizyta lekarska w przychodni Salve na ulicy Struga

Najczęściej wyszukiwane specjalizacje

W poradniach Salve przyjmuje ponad 400 lekarzy wszystkich specjalności, większość z drugim stopniem specjalizacji, wieloletnią praktyką kliniczną, niejednokrotnie mający doświadczenie w pracy poza granicami kraju.

Typ wizyty

Pozostałe specjalizacje