Dni Otwarte Oddziału Położniczego Szpitala Salve
Chcesz zobaczyć, jak wygląda szpital od środka, obejrzeć sale porodowe, poporodowe, a przede wszystkim – poznać nasz zespół, który będzie Ci towarzyszył w tym wyjątkowym momencie?
Zapisz się na listę uczestników Dni otwartych. Poinformujemy Cię mailowo o dokładnym terminie i harmonogramie spotkania.
Obserwuj nasz profil Facebook - Salve Szpital oraz naszą grupę dedykowaną kobietom w ciąży Gdzie rodzi się w Łodzi – Salve Porody
Śledźcie nas na bieżąco!
Zapraszamy na Dni otwarte wszystkie przyszłe Mamy od 21. tygodnia ciąży.
Najbliższe terminy Dni Otwartych:
- 25.09 (czwartek) - brak wolnych miejsc
- 3.10 (piątek) - brak wolnych miejsc
- 17.10 (piątek) - brak wolnych miejsc
- 14.11 (piątek)
- 27.11 (piątek)

Zwiedzanie oddziału ginekologiczno – położniczego Szpitala Salve:
Dwa razy w miesiącu zapraszamy przyszłe Mamy (indywidualnie lub z osobą towarzyszącą) na spotkanie organizowane w szpitalu Salve. Podczas tych spotkań personel Oddziału położniczo-ginekologicznego opowiada o:
- przyjeździe do porodu,
- przebiegu porodu,
- znieczuleniu do porodu,
- pobycie w szpitalu,
- znieczuleniu i metodach łagodzenia bólu,
- możliwości pobytu dziecka na oddziale neonatologicznym (przedstawienie sytuacji).
Co oferują dni otwarte w Szpitalu Salve?
Dajemy możliwość osobistego spotkania przyszłych rodziców ze specjalistami Salve, którzy udzielają fachowych porad i rozwiewają wszelkie wątpliwości. W czasie spotkania odbywa się wspólne zwiedzanie oddziału położniczo - ginekologicznego oraz neonatologicznego naszego szpitala, podczas którego jest możliwość obejrzenia:
- sal porodowych,
- sal poporodowych,
- a także rozmowy z położnymi oddziału położniczego oraz personelem neonatologii.
Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu, a informacje o nadchodzącym wydarzeniu znajdziecie także na naszym Facebookowym profilu.



