Przychodnia Salve Rzgowska

Rejestracja wizyt w Salve Rzgowska

Pacjenci mogą umówić się na konsultacje i badania:

 

Godziny pracy Przychodni Salve na ul. Rzgowskiej

pon - pt: 7:00 - 20:00

sob: 8:00 - 14:00

Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej

Przychodnia Łódź Górna: Salve ul. Rzgowska 50a

Placówka została otwarta w 2015 roku. Współpracujemy ze 110 lekarzami i świadczymy usługi w zakresie około 40 specjalizacji – w tym m.in. onkologii, alergologii, ortopedii, dermatologii, urologii. Pacjenci mogą skorzystać także z podstawowej opieki zdrowotnej 4 lekarzy medycyny rodzinnej i 2 lekarzy pediatrów.

 

Przychodnia Salve Rzgowska oferuje:

Konsultacje specjalistyczne na NFZ

Oferujemy szeroki zakres konsultacji specjalistycznych nie tylko komercyjnie, ale również w ramach NFZ. Zapewniamy bezpłatną opiekę ginekologiczną, dermatologiczną, ortopedyczną i onkologiczną.

 

Diagnostyka w Salve Rzgowska

Przeprowadzamy podstawowe i specjalistyczne badania diagnostyczne – w tym badania endoskopowe, RTG i kolposkopię. Oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej mammografii i kolonoskopii w ramach profilaktyki. Punkt pobrań w Salve Rzgowska przyjmuje również niemowlęta.

 

Medycynę pracy

Poradnia medycyny pracy przy ul. Rzgowskiej świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań wstępnych, okresowych i kontrolnych dla zatrudnionych. Wszystkie wizyty odbywają się w jednym miejscu i tego samego dnia.

 

Przychodnia Salve Rzgowska – jak dojechać?

Dojazd komunikacją miejską: autobusem linii 56, 59, 70, 72A lub tramwajem linii 19, 2A, 2B, 3, 41. Placówka dysponuje także bezpłatnym parkingiem dla Pacjentów.

Sprawdź jak dojechać: Salve Przychodnia na ul. Rzgowskiej.

Gabinet lekarski w przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej Gabinet lekarski w przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej Gabinet zabiegowy w przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej Poczekalnia w przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej Rejestracja w przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej Terminale płatnicze w przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej Wnętrze przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej Wnętrze przychodni Salve na ulicy Rzgowskiej

Najczęściej wyszukiwane specjalizacje

W poradniach Salve przyjmuje ponad 400 lekarzy wszystkich specjalności, większość z drugim stopniem specjalizacji, wieloletnią praktyką kliniczną, niejednokrotnie mający doświadczenie w pracy poza granicami kraju.

Typ wizyty

Pozostałe specjalizacje