Rehabilitacja na oddziale dziennym w przychodni Salve na Retkinii

02 lipca 2024

Mamy przyjemność poinformować, że już wkrótce w Przychodni Salve na Retkinii w Łodzi będzie dostępna usługa rehabilitacji na oddziale dziennym. Nowa oferta jest skierowana do pacjentów potrzebujących intensywnej i regularnej rehabilitacji, którą będą mogli realizować w naszej placówce.

Nowe terminy i wizyty w ramach rehabilitacji na oddziale dziennym będą udostępnione pacjentom zaraz po zawarciu umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ). Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej spełnić wszelkie wymogi formalne, umożliwiając naszym pacjentom dostęp do kompleksowej rehabilitacji.

 

Rehabilitacja w Salve

Aktualnie w Salve dostępne są usługi rehabilitacyjne, oferujące szeroki wachlarz zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Szczegółowy opis obecnie dostępnych usług można znaleźć na stronie internetowej Salve pod adresem salve.pl/rehabilitacja.

Śledźcie naszą stronę internetową oraz profil na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i terminami zapisów. Cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli zaoferować Państwu jeszcze szerszy zakres usług medycznych w naszej przychodni na Retkinii.