Certyfikaty ISO

Salve posiada Certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.


Od początku działania SALVE przykłada ogromną wagę do jakości świadczonych usług. W trosce o wymagania i bezpieczeństwo naszych pacjentów dbamy o to, aby realizowane przez nas usługi medyczne świadczone były na najwyższym poziomie. W trosce o dobre efekty leczenia wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością. Naszą ambicją jest tworzenie placówek według najlepszych światowych standardów. Środkami do osiągania tego celu jest zapewnianie naszym lekarzom dostępu do najnowszych osiągnięć medycyny oraz technik medycznych, a naszym pacjentom zagwarantowanie komfortowych warunków leczenia poprzez troszczenie się o nich nie tylko pod względem medycznym czy fizycznym, ale także emocjonalnym.

 

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości życia pacjentów. Potwierdzeniem naszych starań jest utrzymywany przez wiele lat Certyfikat jakości dla naszego systemu zarządzania jakością zgodnego z międzynarodową normą ISO 9001:2015 oraz od roku 2017 z ISO/IEC 27001.

Salve-certyfikat-ISO-2.webp [76.30 KB]

Salve-certyfikat-ISO.webp [74.85 KB]

Realizacja wymagań norm odniesienia to dla nas przede wszystkim ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług medycznych w celu spełnienia wymagań i oczekiwań naszych pacjentów, co skutecznie osiągamy poprzez cykliczne szkolenia personelu, kształtowanie kultury organizacji przyjaznej pacjentom i pracownikom oraz wprowadzanie w życie nowych projektów usprawniających zarządzanie nowoczesną placówką medyczną.