Weekendowa Pomoc Lekarska

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb każdego pacjenta, a my chcemy być dla Was każdego dnia i zadbać o Wasze zdrowie. Choroby nie zdarzają się przecież tylko od poniedziałku do piątku. Właśnie dlatego Pacjenci mogą korzystać z naszej pomocy również w soboty, niedziele i święta w naszej placówce przy ul. Szparagowej 10 w budynku A.

 

Weekendowa i świąteczna pomoc medyczna to kolejne wyzwanie, które podejmujemy z myślą o tym, aby dbając o zdrowie naszych pacjentów zapewnić im jednocześnie komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wiemy, jaki niepokój może budzić znalezienie zaufanego lekarza w sobotę czy niedzielę. Wielokrotnie otrzymywaliśmy od Was pytania i prośby o uruchomienie konsultacji lekarskich w czasie świąt i weekendów. Zawsze staramy się słuchać Waszych potrzeb i sugestii.

 

W weekend i święta będą dyżurować nasi specjaliści – lekarz rodzinny, internista, ortopeda oraz pediatra. W soboty będziemy przyjmować naszych pacjentów w godzinach od 14:00 do 18:00, natomiast w niedziele i święta od godz. 10:00 do 15:00.

 

Zadzwoń pod numer 42 254 64 84, aby zapisać się na wizytę.

 

Doktor z Salve wykonująca badanie w weekend

Szybka weekendowa pomoc lekarska w Łodzi

Niepokojące objawy, gwałtowne pogorszenie zdrowia, kiepskie samopoczucie, czy nagły uraz mogą się zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie. W takich i podobnych przypadkach, pomimo weekendu, nic nie zastąpi fachowej konsultacji z lekarzem, który nas zbada, postawi właściwą diagnozę, w razie potrzeby szybko skieruje na szczegółowe badania, a przede wszystkim wypisze receptę na potrzebne nam leki. Interwencja fachowca w wielu przypadkach pozwala zadziałać w odpowiednim momencie i zatrzymać chorobę we wczesnej fazie rozwoju. Dzięki natychmiastowej reakcji lekarza, pacjenci mogą szybciej poczuć ulgę i wrócić do formy. Nic tak nie stresuje, jak brak informacji, co nam dolega lub co się dzieje z bliską nam osobą.

 

Internista i pediatra dla pacjentów Salve

Nie bez powodu do współpracy w usłudze „weekendowa i świąteczna pomoc” zaprosiliśmy lekarzy rodzinnych, internistów, ortopedów i pediatrów. To właśnie ich pomocy pacjenci potrzebują najczęściej w weekendy i święta. Kiedy w niedziele dziecko zaczyna męczyć uporczywy kaszel, zaczyna gorączkować lub skarży się na ból łokcia po upadku z deskorolki, rodzice często nie wiedzą co robić. Czy czekać z wizytą u lekarza do poniedziałku? A może sytuacja jest na tyle poważna, że trzeba jechać na izbę przyjąć do szpitala? Podobny niepokój często budzi stan zdrowia osób starszych, które zaczynają skarżyć się np. na nagłe duszności, czy wysokie ciśnienie. Z jednej strony pojawia się niepewność, czy dana sytuacja uzasadnia wezwanie pogotowie, z drugiej, perspektywa wizyty na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym albo w przyszpitalnej przychodni działa na pacjenta zniechęcająco.

Nie rezygnuj z pomocy lekarza w weekend

SOR-y zajmują się wyłącznie nagłymi przypadkami zagrażającymi życiu, dodatkowo długi czas oczekiwania, i to wśród wielu innych pacjentów w ciężkim stanie, powoduje niepotrzebny niepokój i stwarza ryzyko powrotu do domu z kolejną infekcją. Powszechnie wiadomo, że SOR-y borykaj się z duża ilością pacjentów, a w izbach przyjęć działających w szpitalach nie zawsze znajdziemy specjalistę, który poświęci nam wystarczającą ilość czasu i należytą uwagę. Z tego powodu wiele osób decyduje się na kosztowną wizytę domową. Nie zawsze jednak udaje nam się „złapać” lekarza. Wydaje się zatem, że pozostaje nam tylko perspektywa poniedziałkowej rejestracji do lekarza rodzinnego. Czy na pewno?

 

Gdzie do lekarza w weekend? Do Salve!

Nie musisz czekać w niepewności do poniedziałku. W takiej sytuacji najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wizyta w placówce Salve. Dzięki konsultacji z naszymi specjalistami usłyszysz szybką diagnozę, wykupisz odpowiednie lekarstwa i bezzwłocznie rozpoczniesz proces leczenia, a w konsekwencji – dzięki natychmiastowej reakcji – szybciej wrócisz do zdrowia.

 

W naszej przychodni nie obowiązuje żadna rejonizacja, a usługi medyczne świadczymy na najwyższym poziomie. Pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach, cennik jest przystępny, a specjaliści dbają o Wasze zdrowie z należytą starannością i troską. Podczas szczegółowego wywiadu lekarz poświęca uwagę każdemu pacjentowi.

 

Weekendowa pomoc lekarska niezbędna jesienią

Zbliża się jesień, czyli wzmożony okres zachorowań. Sobotnio-niedzielna pomoc lekarska jest potrzebna jesienią i zimą częściej niż zwykle. Przeziębienia i liczne infekcje mogą nas dopaść wszędzie – w pracy, w sklepie, czy w szkole. Deszczowa aura, brak słońca, nagła zmiana pogody – to wszystko prowadzi do spadku odporności. Dlatego w placówce przy ul. Szparagowej 10 w Łodzi z pomocy specjalisty będzie można skorzystać nie tylko w dni powszednie, ale również w soboty, niedziele i święta. 

Adres

ul. Szparagowa 10, bud. A, Łódź

Godziny otwarcia

sob: 14:00 - 18:00

nd: 10:00 - 15:00