Pacjent podczas wizyty u lekarza Salve

Wizyty lekarskie

Michał Torzecki - lekarz chirurg i proktolog w Salve

Michał Torzecki (lek.spec)

chirurg i proktolog

O lekarzu

Lek. med. Michał Torzecki jest chirurgiem i proktologiem o wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Poszerza swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w kursach i sympozjach.

Języki

  • polski

Wykształcenie

Lekarz Michał Torzecki w 1977 roku ukończył Akademię Medyczną w Łodzi z wyróżnieniem.

Doświadczenie

Lek. chirurg Michał Torzecki zdobywał doświadczenie zawodowe w Oddziale Chirurgicznym u dr Witolda Dąbrowskiego oraz w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej u Profesora Andrzeja Alichniewicza. Przez 18 lat pracował także w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej kierowanej przez Profesora Adama Dzikiego, gdzie przez 4 lata zajmował stanowisko jego zastępcy. Następnie pracował w Wojewódzkim Szpitalu im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, zaś przez ostatnie 5 lat zajmował stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie "Grupa Zdrowie". 

 

Aktualnie operuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach, Oddziale Chirurgii Jednego Dnia w Mikomedzie w Łodzi oraz w Oddziale Chirurgicznym Instytutu Zdrowia Medicall w Piotrkowie Trybunalskim.

Leczone choroby

  • hemoroidy;
  • szczelina odbytu;
  • biegunka;
  • wrzodziejące zapalenie jelita grubego;
  • choroba Leśniowskiego-Crohna;
  • przepukliny;
  • żylaki kończyn dolnych;
  • torbiel pilonidalna;
  • nowotwory jelit;
  • przetoki okołoodbytnicze;
  • zespół jelita drażliwego;
  • świąd odbytu;
  • choroby skóry odbytu;
  • choroby pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.

Certyfikaty

Lek. med. Michał Torzecki posiada liczne certyfikaty, w tym m.in. “Videoanoskopowa diagnostyka i obliteracja guzków krwawniczych metodą skleroterapii przy użyciu leku Aethoxysklerol”, “International Colorectal Symposium”, “67. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich” i inne. Zdobył również certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2014”.

Dodatkowa opieka

  • rektoskopia;
  • gumkowanie żylaków odbytu metodą Barrona;
  • anoskopia.