Weekendowa pomoc medyczna Salve w Łodzi: nowa lokalizacja na ul. Szparagowej 10!

27 grudnia 2023

Zapewniamy skuteczną pomoc medyczną w weekendy i święta

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb każdego Pacjenta, a my chcemy być dla Was każdego dnia i zadbać o Wasze zdrowie. Choroby nie zdarzają się przecież tylko od poniedziałku do piątku. Właśnie dlatego Pacjenci mogą korzystać z weekendowej i świątecznej opieki zdrowotnej przy ul. Szparagowej 10 w budynku A.

Sobotnio-niedzielna opieka medyczna to kolejne wyzwanie, które podejmujemy z myślą o tym, aby dbać o zdrowie naszych Pacjentów oraz zapewnić im komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wiemy, jaki niepokój może budzić znalezienie zaufanego lekarza w sobotę czy niedzielę w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Dlatego udostępniamy dla Pacjentów nową lokalizację weekendowej i świątecznej pomocy lekarskiej w Łodzi – od 1 stycznia 2024 roku na ul. Szparagowej 10 w budynku A!

 

Godziny Przyjęć:

Sobota 14:00-18:00,

Niedziela i święta 10:00-15:00.

W weekendy i święta będą dyżurować nasi specjaliści – lekarz rodzinny, internista, ortopeda oraz pediatra.

Zapisy pod numerem telefonu: 42 254 64 84.

 

Pomoc lekarska w weekend w Łodzi  - Salve przyjmuje!

Niepokojące objawy, gwałtowne pogorszenie zdrowia, kiepskie samopoczucie, czy nagły uraz mogą się zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie. W takich i podobnych przypadkach, pomimo weekendu, nic nie zastąpi fachowej opinii z lekarza, który nas zbada, postawi właściwą diagnozę, w razie potrzeby szybko skieruje na szczegółowe badania, a przede wszystkim wypisze receptę na potrzebne nam leki. Konsultacja ze specjalistą w wielu przypadkach pozwala zadziałać w odpowiednim momencie i zatrzymać chorobę we wczesnej fazie rozwoju. Dzięki natychmiastowej reakcji lekarza, chorzy mogą szybciej poczuć ulgę i wrócić do formy.

 

Weekendowe wsparcie medyczne w Łodzi: zdrowie w komfortowych warunkach na Szparagowej 10!

Nie musisz rezygnować z pomocy lekarza w weekend! Szczególnie w przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia lub infekcji, która dotyczy dziecka, nie warto czekać do poniedziałkowej rejestracji do lekarza rodzinnego. Natomiast SOR-y zajmują się wyłącznie nagłymi przypadkami zagrażającymi życiu, dodatkowo długi czas oczekiwania, i to wśród wielu innych chorych w ciężkim stanie, powoduje niepotrzebny niepokój i stwarza ryzyko powrotu do domu z kolejną infekcją. Powszechnie wiadomo, że SOR-y borykają się z dużą ilością pacjentów, a czas oczekiwania na wizytę w izbach przyjęć działających w szpitalach jest bardzo długi. Z tego powodu wiele osób decyduje się na kosztowną wizytę domową, jednak nie musi to być jedyne rozwiązanie, możesz skorzystać z pomocy lekarzy Salve.

 

Więcej opcji, mniej stresu: weekendowa opieka medyczna w Łodzi z Salve!

W naszej przychodni nie obowiązuje żadna rejonizacja, a usługi medyczne świadczymy na najwyższym poziomie. Pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach, cennik jest przystępny, a specjaliści dbają o Wasze zdrowie z należytą starannością i troską. Podczas szczegółowego wywiadu lekarz poświęca uwagę każdemu potrzebującemu.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie weekendowej pomocy medycznej.