Bilans pokarmowy

Jeśli podejrzewasz, że cierpisz na alergię pokarmową lub masz nieprzyjemne objawy po spożyciu konkretnych substancji, nie zwlekaj z diagnozą. Salve oferuje pakiet badań laboratoryjnych bilans zdrowia pokarmowy, który pomoże wykryć alergie pokarmowe i określić, na jakie substancje reagujesz.

 

Czym jest pakiet bilans zdrowia pokarmowy w Salve?

To specjalnie opracowany zestaw badań laboratoryjnych, który umożliwia wykrycie alergii pokarmowej. Dzięki niemu możesz dokładnie sprawdzić, na jakie alergeny reaguje Twój organizm i dowiedzieć się, co powoduje Twoje nieprzyjemne objawy.

 

Co zawiera pakiet bilans zdrowia pokarmowy w Salve?

Ten pakiet diagnostyczny obejmuje badania takie jak:

  • panel alergenów pokarmowych,
  • morfologia krwi,
  • oznaczenie poziomu immunoglobulin (IgG, IgM, IgA, IgE całkowite).

 

Panel alergenów pokarmowych pozwala na identyfikację konkretnych substancji, które mogą powodować alergie pokarmowe, takie jak orzechy ziemne, jaja kurzego, pszenica, soja, owoce i wiele innych. Badania immunoglobulin pomagają zrozumieć mechanizmy alergiczne i nadwrażliwość pokarmową.

 

Jak dokonać zakupu pakietu badań w Salve?

Zakup pakietu w Salve jest niezwykle prosty. Możesz to zrobić osobiście, odwiedzając jedną z naszych placówek, lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 42 254 64 59, aby dowiedzieć się więcej. Dbaj o swoje zdrowie razem z nami.