Bilans rak prostaty

Bilans zdrowia rak prostaty to kompleksowy pakiet badań profilaktycznych, który pozwala na monitorowanie zdrowia prostaty. Zawiera on szereg testów laboratoryjnych, które pomagają w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości w organizmie. To skuteczny sposób na wczesne wykrycie ewentualnych problemów i oszczędność czasu oraz pieniędzy dzięki możliwości wykonania wszystkich badań podczas jednej wizyty medycznej.

Czym jest bilans zdrowia rak prostaty?

Bilans zdrowia Rak prostaty to zestaw 10 kluczowych badań laboratoryjnych, które pozwalają ocenić stan zdrowia prostaty oraz innych ważnych parametrów organizmu. Badania te są istotne, ponieważ mogą pomóc w wykryciu ewentualnych zmian w prostacie, w tym raka prostaty, we wczesnym stadium, gdy leczenie jest najbardziej skuteczne.

Ten pakiet badań jest dedykowany mężczyznom, którzy dbają o swoje zdrowie prostaty i chcą monitorować stan tego narządu. Jest szczególnie polecany dla osób w wieku, w którym ryzyko wystąpienia raka prostaty jest większe. Regularne wykonywanie tych badań może pomóc w wczesnym wykryciu ewentualnych nieprawidłowości.

 

Co zawiera bilans zdrowia rak prostaty?

Pakiet ten obejmuje szereg istotnych badań, takich jak morfologia krwi, które pozwala ocenić ogólny stan zdrowia, a także badania poziomu kreatyniny, mocznika, enzymów wątrobowych (ALT i AST), bilirubiny, elektrolitów, glukozy oraz PSA panel, który jest markerem stosowanym w monitorowaniu zdrowia prostaty.

 

Dzięki Bilansowi zdrowia Rak prostaty, mężczyźni mogą podejść do profilaktyki raka prostaty z większą pewnością i świadomością stanu swojego zdrowia. To proste i skuteczne rozwiązanie, które pozwala na regularne monitorowanie stanu prostaty oraz innych istotnych parametrów organizmu.

 

Jak dokonać zakupu pakietu badań w przychodniach Salve?

Zakup pakietu w przychodniach Salve jest niezwykle prosty. Możesz to zrobić osobiście, odwiedzając jedną z naszych placówek, lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 42 254 64 59, aby dowiedzieć się więcej. Dbaj o swoje zdrowie razem z nami.

cennik-bilans-zdrowia-rak-prostaty-salve.webp [22.94 KB]