Bilans zdrowia indywidualny

bilanse-zdrowia-salve-medica.png [162.29 KB]

Oferta Indywidualnych Bilansów Zdrowia skierowana jest do Pacjentów w każdym wieku: dzieci, dorosłych oraz seniorów. Jest to kompleksowy przegląd stanu zdrowia wykonany w ciągu jednego dnia, w jednym miejscu i w dogodnym terminie.

Badania można przeprowadzić profilaktycznie lub w celu diagnostyki konkretnego narządu lub choroby. Wspólnie z Koordynatorem ustalany jest zakres badań i konsultacji, indywidualnie dopasowany do potrzeb Pacjenta.

 

Dlaczego warto skorzystać z Indywidualnych Bilansów Zdrowia w Salve?

  • wszystkie badania wykonywane są w ciągu 1 dnia
  • oferujemy konsultacje u 1000 lekarzy w 50 różnych poradniach specjalistycznych
  • dedykowany Opiekun Pacjenta koordynuje przebieg badań oraz pomaga w formalnościach
  • w jednym miejscu pracownie diagnostyki obrazowej, laboratorium analityczne i genetyczne, klinika dermatologii i medycyny estetycznej, leczenie onkologiczne, klinika płodności, szpital specjalistyczny oraz badania kliniczne
  • pracownie diagnostyczne wyposażone w rezonans magnetyczny 3T, tomograf komputerowy z możliwością angiografii tętnic wieńcowych, aparat RTG, mammograf, densytometr, urządzenia do gastroskopii i kolonoskopii, CapsoCam Plus oraz Colotect

 

Zaufali nam

W ostatnim czasie gościliśmy w naszej placówce aktora Adama Adamonisa, znanego m.in. z ról w serialach: Przyjaciółki, Pensjonat nad Rozlewiskiem. Pan Adam postanowił skorzystać z oferty naszej placówki i wykonał Indywidualny Bilans.

 

Rodzaje Indywidualnych Bilansów Zdrowia w Salve

W ofercie Indywidualnych Bilansów Zdrowia przygotowaliśmy trzy wersje pakietów zawierających badania diagnostyczne, genetyczne, obrazowe oraz konsultacje ze specjalistami: standardowy, klasyczny i premium.

Wybierz bilans dostosowany do Twoich potrzeb i skontaktuj się z Koordynatorem Bilansów pod numerem 512 999 580.

bilanse-zdrowia-rodzaje-salve-medica.png [321.34 KB]